Fungování firmy přes léto '26
Vážení obchodní partneři,
S blížícím se létem vás chceme předem informovat o termínech naší celozávodní dovolené.
Celá firma bude uzavřena od 7. do 10. července 2026. V následujícím týdnu, od 13. do 17. července 2026, budeme fungovat v omezeném provozním režimu — to se týká rovněž logistiky a administrativy. Výroba bude odstavena po celé toto období.
Pokud zvažujete objednávku a nechcete čekat, doporučujeme kontaktovat nás co nejdříve. V opačném případě prosím počítejte s prodloužením standardních dodacích lhůt.
Děkujeme za vaše pochopení a přejeme vám příjemné léto!
S přátelským pozdravem,
Tým PLP Micos
| Vstupy / výstupy (množství × rozsah) | 1× ø 77 mm, 5× ø 50 mm, 6× ø 30 mm, 2× ø 25 mm |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Stupeň ochrany proti nárazu | IK10 |
| Stupeň samozhášivosti | V0 |
| Materiál | SMC |
| Barva | světle šedá RAL 7035 |
| Rozměry (V × Š × H) | 930 × 550 × 245 mm |
| Hmotnost | 22,5 kg |
| Prostředí | venkovní |
Rozváděč MIS 900/SIS 900 je určen k distribuci 900 párů a instalaci ve vnitřními venkovním prostředí. Sloupek je určen k výstavbě rozvodných sítí s podzemnímvedením a instaluje se ve volném prostranství do výkopu.