Fungování firmy přes léto '26
Vážení obchodní partneři,
S blížícím se létem vás chceme předem informovat o termínech naší celozávodní dovolené.
Celá firma bude uzavřena od 7. do 10. července 2026. V následujícím týdnu, od 13. do 17. července 2026, budeme fungovat v omezeném provozním režimu — to se týká rovněž logistiky a administrativy. Výroba bude odstavena po celé toto období.
Pokud zvažujete objednávku a nechcete čekat, doporučujeme kontaktovat nás co nejdříve. V opačném případě prosím počítejte s prodloužením standardních dodacích lhůt.
Děkujeme za vaše pochopení a přejeme vám příjemné léto!
S přátelským pozdravem,
Tým PLP Micos
| Vstupy / výstupy (množství × rozsah) | 4× 3 mm, 1× 4–8 mm |
| Průchodky (typ a množství použitých průchodek) | 2× PG16, 1× PG9 |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Stupeň ochrany proti nárazu | IK10 |
| Sluneční záření (UV) | ano |
| Stupeň samozhášivosti | V0 |
| Teplotní rozsah | –40 °C / +70 °C |
| Materiál | PC / ABS |
| Barva | světle šedá RAL 7035 |
| Rozměry (V × Š × H) | 185 × 103 × 73 mm |
| Hmotnost | 0,6 kg |
| Prostředí | venkovní vnitřní |
| Počet svárů | 1–12 |
| Počet konektorů | 1–12 |
| Typ konektoru | E2000 LC SC |
Nástěnný optický rozvaděč ORM 4 je určen k uložení 4 optických konektorů ve vnitřním i venkovním prostředí. Rozvaděč lze doplnit jednoduchým držákem, který umožňuje jeho montáž na sloup.