OBCHODNÍ SDĚLENÍ
Vážení obchodní partneři,
v souvislosti s aktuálním vývojem bezpečnostní situace na Blízkém východě dochází k výrazným výkyvům cen ropy, zpožděné a nepředvídatelné termíny lodní přepravy. Pokud se situace rychle neuklidní, očekávaný dopad na cenu energií bude mít přímý dopad na náklady v průmyslu a stabilitu dodavatelských řetězců.
Všechny důležité informace najdete v našem obchodním sdělení.
S přátelským pozdravem,
Tým PLP Micos
| Vstupy / výstupy (množství × rozsah) | 4× ø 21 mm, 10× ø 12 mm, 1× ø 32 mm |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Stupeň ochrany proti nárazu | IK10 |
| Sluneční záření (UV) | ano |
| Stupeň samozhášivosti | V0 |
| Teplotní rozsah | –40 °C / +70 °C |
| Materiál | PC / ABS |
| Barva | světle šedá RAL 7035 |
| Rozměry (V × Š × H) | 319 × 205 × 118 mm |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Prostředí | venkovní |
Rozváděč MIS 1b je určen distribuci 100 párů ve vnitřním i venkovním prostředí.Rozváděč lze doplnit jednoduchým držákem, který umožňuje jeho montáž na sloup.