OBCHODNÍ SDĚLENÍ
Vážení obchodní partneři,
v souvislosti s aktuálním vývojem bezpečnostní situace na Blízkém východě dochází k výrazným výkyvům cen ropy, zpožděné a nepředvídatelné termíny lodní přepravy. Pokud se situace rychle neuklidní, očekávaný dopad na cenu energií bude mít přímý dopad na náklady v průmyslu a stabilitu dodavatelských řetězců.
Všechny důležité informace najdete v našem obchodním sdělení.
S přátelským pozdravem,
Tým PLP Micos
| Vstupy / výstupy (množství × rozsah) | 2× ø 21 mm, 6× ø 10 mm |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Stupeň ochrany proti nárazu | IK10 |
| Sluneční záření (UV) | ano |
| Stupeň samozhášivosti | V0 |
| Teplotní rozsah | –40 °C / +70 °C |
| Materiál | PC / ABS |
| Barva | světle šedá RAL 7035 |
| Rozměry (V × Š × H) | 185 × 103 × 93 mm |
| Hmotnost | 0,6 kg |
| Prostředí | venkovní |
| 8170.00/0000NK02025S-- | MRK 20 | e-shop |
Rozváděč MRK 20 je určen k distribuci 20 párů ve vnitřním i venkovním prostředí. Rozváděč lze doplnit jednoduchým držákem, který umožňuje jeho montáž na sloup.