Fungování firmy přes léto '26
Vážení obchodní partneři,
S blížícím se létem vás chceme předem informovat o termínech naší celozávodní dovolené.
Celá firma bude uzavřena od 7. do 10. července 2026. V následujícím týdnu, od 13. do 17. července 2026, budeme fungovat v omezeném provozním režimu — to se týká rovněž logistiky a administrativy. Výroba bude odstavena po celé toto období.
Pokud zvažujete objednávku a nechcete čekat, doporučujeme kontaktovat nás co nejdříve. V opačném případě prosím počítejte s prodloužením standardních dodacích lhůt.
Děkujeme za vaše pochopení a přejeme vám příjemné léto!
S přátelským pozdravem,
Tým PLP Micos
| Vstupy / výstupy (množství × rozsah) | 2× 3–14 mm |
| Průchodky (typ a množství použitých průchodek) | 2× stupňovitá průchodka |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Stupeň ochrany proti nárazu | IK07 |
| Stupeň samozhášivosti | V0 |
| Materiál | PC / ABS |
| Barva | bílá RAL 9003 |
| Rozměry (V × Š × H) | 340 × 235 × 60 mm |
| Hmotnost | 0,9 kg |
| Prostředí | vnitřní |
| Počet svárů | 1–12 13–24 25–48 49–72 |
| Počet konektorů | 1–12 13–24 25–48 |
| Typ konektoru | LC SC |
Nástěnný optický rozvaděč MTeH UNI je univerzální rozvaděč, ve kterém lze realizovat široké spektrum konfigurací a propojovat vlákna mnoha způsoby. Své uplatnění najde zejména jako distribuční rozvaděč v FTTH sítích. Součástí jsou dva typy konektorového panelu a dvě optické kazety KM 4.
Mohlo by vás také zajímat