Fungování firmy přes léto '26
Vážení obchodní partneři,
S blížícím se létem vás chceme předem informovat o termínech naší celozávodní dovolené.
Celá firma bude uzavřena od 7. do 10. července 2026. V následujícím týdnu, od 13. do 17. července 2026, budeme fungovat v omezeném provozním režimu — to se týká rovněž logistiky a administrativy. Výroba bude odstavena po celé toto období.
Pokud zvažujete objednávku a nechcete čekat, doporučujeme kontaktovat nás co nejdříve. V opačném případě prosím počítejte s prodloužením standardních dodacích lhůt.
Děkujeme za vaše pochopení a přejeme vám příjemné léto!
S přátelským pozdravem,
Tým PLP Micos
| Vstupy / výstupy (množství × rozsah) | 2× 2,4–14 mm (viz Konfigurátor v Datasheetu – Sekce 1 – Výběr průchodek) |
| Průchodky (typ a množství použitých průchodek) | Průchodkový systém – 2 ks |
| Stupeň krytí | IP68 |
| Stupeň ochrany proti nárazu | IK10 |
| Stupeň samozhášivosti | V0 |
| Materiál | PC |
| Barva | světle šedá RAL 7035 |
| Rozměry (V × Š × H) | 200 × 125 × 49 mm |
| Hmotnost | 0,4 kg |
| Prostředí | venkovní |
| Počet svárů | 1–12 |
| Počet konektorů | 1–12 |
| Typ konektoru | LC SC |
Optická spojka COYOTE® STP-JR je vysoce spolehlivá, flexibilní a v neposlední řadě cenově výhodná spojka malého rozměru. Klipové uzavírání navíc umožňuje opakované jednoduché otevírání při zachování vodotěsnosti, a to i při jejím trvalém ponoření (IP68).
Mohlo by vás také zajímat