Fungování firmy přes léto '26
Vážení obchodní partneři,
S blížícím se létem vás chceme předem informovat o termínech naší celozávodní dovolené.
Celá firma bude uzavřena od 7. do 10. července 2026. V následujícím týdnu, od 13. do 17. července 2026, budeme fungovat v omezeném provozním režimu — to se týká rovněž logistiky a administrativy. Výroba bude odstavena po celé toto období.
Pokud zvažujete objednávku a nechcete čekat, doporučujeme kontaktovat nás co nejdříve. V opačném případě prosím počítejte s prodloužením standardních dodacích lhůt.
Děkujeme za vaše pochopení a přejeme vám příjemné léto!
S přátelským pozdravem,
Tým PLP Micos
| Vstupy / výstupy (množství × rozsah) | 2× nebo 4× 2,4–14 mm |
| Stupeň krytí | IP68 |
| Stupeň ochrany proti nárazu | IK10 |
| Materiál | PC |
| Barva | černá RAL 9005 |
| Rozměry (V × Š × H) | 216 × 97 × 41 mm |
| Hmotnost | 0,3 kg |
| Prostředí | venkovní |
| Počet svárů | 1–12 |
| Počet konektorů | pouze sváry |
| F85000109 | COYOTE® DRC 2port | |
| F85000110 | COYOTE® DRC 4port |
Optická spojka COYOTE® DRC je kompaktní spojka určená pro rychlou obnovu poškozených nebo přerušených účastnických přípojek v sítích FTTH (last mile). Díky malým rozměrům je vhodná pro instalaci ve stísněných, obtížně přístupných nebo hustě zastavěných lokalitách bez kompromisu v oblasti mechanické odolnosti a těsnosti.
Robustní tělo zajišťuje dlouhodobou ochranu a spolehlivé utěsnění. Zacvakávací konstrukce umožňuje rychlou montáž bez použití speciálního nářadí a navíc umožňuje opakované jednoduché otevírání při zachování vodotěsnosti, a to i při jejím trvalém ponoření (IP68).
Unikátní průchodkový systém zajišťuje jednoduchou a flexibilní instalaci širokého spektra kabelových typů.