Fungování firmy přes léto '26
Vážení obchodní partneři,
S blížícím se létem vás chceme předem informovat o termínech naší celozávodní dovolené.
Celá firma bude uzavřena od 7. do 10. července 2026. V následujícím týdnu, od 13. do 17. července 2026, budeme fungovat v omezeném provozním režimu — to se týká rovněž logistiky a administrativy. Výroba bude odstavena po celé toto období.
Pokud zvažujete objednávku a nechcete čekat, doporučujeme kontaktovat nás co nejdříve. V opačném případě prosím počítejte s prodloužením standardních dodacích lhůt.
Děkujeme za vaše pochopení a přejeme vám příjemné léto!
S přátelským pozdravem,
Tým PLP Micos
| Vstupy / výstupy (množství × rozsah) | 2× 3–9 mm, 9× 1,8–5 mm |
| Průchodky (typ a množství použitých průchodek) | 1× express port I. |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Stupeň ochrany proti nárazu | IK10 |
| Materiál | lakovaný aluzink |
| Barva | světle šedá RAL 7035 |
| Rozměry (V × Š × H) | 1474 × 87 × 159 mm |
| Hmotnost | 10 kg |
| Prostředí | venkovní |
| Počet svárů | 1–12 13–24 25–48 49–72 |
| Počet konektorů | 1–12 |
| Typ konektoru | LC SC |
| 85GP.40/000XF | Pilířový optický rozvaděč OUP 72S 6× KM3 | e-shop |
Pilířový optický rozvaděč OUP 72S 6× KM3 slouží k uložení až 72 svárů ve venkovním prostředí. Rozvaděč se instaluje ve volném prostranství do výkopu. Dodává se včetně svařovacích kazet. Jedná se o velmi vhodné řešení pro svařované GPON sítě jako koncový bod u zákazníka nebo menší distribuční bod.