Fungování firmy přes léto '26
Vážení obchodní partneři,
S blížícím se létem vás chceme předem informovat o termínech naší celozávodní dovolené.
Celá firma bude uzavřena od 7. do 10. července 2026. V následujícím týdnu, od 13. do 17. července 2026, budeme fungovat v omezeném provozním režimu — to se týká rovněž logistiky a administrativy. Výroba bude odstavena po celé toto období.
Pokud zvažujete objednávku a nechcete čekat, doporučujeme kontaktovat nás co nejdříve. V opačném případě prosím počítejte s prodloužením standardních dodacích lhůt.
Děkujeme za vaše pochopení a přejeme vám příjemné léto!
S přátelským pozdravem,
Tým PLP Micos
Video: Vysokokapacitní optický rozvaděč MDO 300 (1)
Video: Vysokokapacitní optický rozvaděč MDO 300 (2)
Video: Vysokokapacitní optický rozvaděč MDO 300 (3)
Video: Vysokokapacitní optický rozvaděč MDO 300 (4)
Video: Vysokokapacitní optický rozvaděč MDO 300 (5)
Video: Vysokokapacitní optický rozvaděč MDO 300 (6)
| Vstupy / výstupy (množství × rozsah) | 2× (230 × 55) mm |
| Materiál | lakovaný aluzink |
| Barva | světle šedá RAL 7035 |
| Rozměry (V × Š × H) | 2200 × 300 × 300 mm |
| Rozměry flat pack (V × Š × H) | 2350 × 303 × 85 mm |
| Hmotnost flat pack | 28 kg |
| Prostředí | vnitřní |
| Počet svárů | 1–12 13–24 25–48 49–72 73–96 97–144 145–288 289–576 577–864 865 a více |
| Počet konektorů | 1–12 13–24 25–48 49–72 73–96 97–144 145–288 289–576 577–864 865 a více |
| Typ konektoru | LC SC |
| 85U5.90/0000F | MDO 300 432/864 (flat pack) | e-shop |
| 85U5.20/0000F | MDO Subrack | e-shop |
| 85U5.60/0000F | MDO kryt boční (2 ks) | e-shop |
| 85U5.95/0000F | MDO dveře 300 | e-shop |
| 85U5.94/0000F | MDO držák roštu (sestava) | e-shop |
| 85C3.79/000X | KM 4 kit pro teplem smrštitelné ochrany | e-shop |
| 85C3.83/000X | KM 6 kit pro teplem smrštitelné ochrany | e-shop |
| 85AV.94/0000F | KM 5 kit pro teplem smrštitelné ochrany | e-shop |
| 85C3.86/000X | KM 7 kit pro teplem smrštitelné ochrany | e-shop |
| Na vyžádání (MDO) | MDO Subrack KM 9 | |
| 85AV.52/000X | Optická kazeta KM 9 SC | e-shop |
Vysokokapacitní optický rozvaděč MDO 300 slouží k uložení až 1728 svárů a pro ukončení až 576 vláken na SC konektory nebo 1152 vláken na LC konektory pomocí FibeRoadTM systému. Jedná se o modulové řešení bez kabelových splitterů a bez navlékání do ochranných trubiček, s jednotnou délkou patchcordů 4 m. Rozvaděč lze použít do centrálních uzlů a pro všechny typy sítí.
Mohlo by vás také zajímat