Fungování firmy přes léto '26
Vážení obchodní partneři,
S blížícím se létem vás chceme předem informovat o termínech naší celozávodní dovolené.
Celá firma bude uzavřena od 7. do 10. července 2026. V následujícím týdnu, od 13. do 17. července 2026, budeme fungovat v omezeném provozním režimu — to se týká rovněž logistiky a administrativy. Výroba bude odstavena po celé toto období.
Pokud zvažujete objednávku a nechcete čekat, doporučujeme kontaktovat nás co nejdříve. V opačném případě prosím počítejte s prodloužením standardních dodacích lhůt.
Děkujeme za vaše pochopení a přejeme vám příjemné léto!
S přátelským pozdravem,
Tým PLP Micos
| Vstupy / výstupy (množství × rozsah) | 2× 1–14 mm, 16× 1–5 mm |
| Průchodky (typ a množství použitých průchodek) | kabelový prostup |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Stupeň ochrany proti nárazu | IK08 |
| Stupeň samozhášivosti | V0 |
| Materiál | PC / ABS |
| Barva | bílá RAL 9003 |
| Rozměry (V × Š × H) | 150 × 140 × 40 mm |
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Prostředí | vnitřní |
| Počet svárů | 1–12 13–24 |
| Počet konektorů | 1–12 13–24 |
| Typ konektoru | LC SC |
| 85GR.00/0000F | Nástěnný optický rozvaděč MTeH MINI | e-shop |
Nástěnný optický rozvaděč MTeH MINI najde své uplatnění jako patrový nebo hlavní optický rozvaděč v bytových a rodinných domech. Lze ho využít pro všechny kabelové aplikace (riser kabely, buffered tubes, mikrotrubičky a ribonové kabely) a pro GPON sítě s předinstalovaným splitterem. Jeho jedinečný kompaktní design a možnosti předvystrojení z výroby pomáhají zkrátit dobu montáže, a snížit tak náklady na instalaci až o 50 %.
Mohlo by vás také zajímat