Optický rozvaděč ORM 3 L/2

Optický rozvaděč ORM 3 L/2
  • Optický rozvaděč ORM 3 L/2
  • Optický rozvaděč ORM 3 L/2
Fotogalerie
Vstupy / výstupy (množství × rozsah) 1× 3–6.5 mm, 4× 1–3 mm
Průchodky (typ a množství použitých průchodek) 1× PG7, 2× gumová průchodka
Stupeň krytí IP54
Stupeň ochrany proti nárazu IK10
Sluneční záření (UV) ano
Stupeň samozhášivosti V0
Materiál PC / ABS
Barva světle šedá RAL 7035
Rozměry (V × Š × H) 136 × 136 × 46 mm
Hmotnost 0,4 kg
Prostředí venkovní
vnitřní
Počet svárů 1–12
Počet konektorů 1–12
Typ konektoru LC
SC
85K3.40/0000F Optický rozvaděč ORM 3 L/2
85K3.40/0APCF ORM 3 L/2, 2× optický adaptér SC/APC
85K3.40/0UPCF ORM 3 L/2, 2× optický adaptér SC/UPC
85K3.40/PAPCF ORM 3 L/2, 2× optický adaptér SC/APC, 2× optický pigtail SC/APC
85K3.40/PUPCF ORM 3 L/2, 2× optický adaptér SC/UPC, 2× optický pigtail SC/UPC

Optický rozvaděč ORM 3 L/2 je určen k uložení 2 optických konektorů ve vnitřním i venkovním prostředí. Rozvaděč lze doplnit držákem, který umožňuje jeho montáž na sloup.

  • Maximální kapacita 2x SC konektor
  • Nosník konektorů SC simplex/duplex
  • Uložení rezervy optického vlákna 1 m
  • Pryžová dělená průchodka 2× 1–3 mm
  • Jednoduchá montáž
  • Instalace na zeď, na sloup
  • Stupeň krytí IP 54
  • Použití pouze pro vlákna G657 a, b