URM LH 48C UNI Optický nástěnný rozvaděč

URM LH 48C UNI Optický nástěnný rozvaděč
  • URM LH 48C UNI Optický nástěnný rozvaděč
  • URM LH 48C UNI Optický nástěnný rozvaděč
  • URM LH 48C UNI Optický nástěnný rozvaděč
Fotogalerie
Vstupy / výstupy (množství × rozsah) 2× 8–12 mm, 48× 1–3 mm
Průchodky (typ a množství použitých průchodek) 2× PG13.5, 24× gumová průchodka
Stupeň krytí IP54
Stupeň ochrany proti nárazu IK10
Sluneční záření (UV) ano
Stupeň samozhášivosti V0
Teplotní rozsah –40 °C / +70 °C
Materiál PC / ABS
Barva světle šedá RAL 7035
Rozměry (V × Š × H) 350 × 250 × 90 mm
Hmotnost 2,4 kg
85FR.55/0000F URM LH 48C UNI

Optický rozvaděč URM LH 48C UNI je určen k uložení max. 24/48 optických konektorů ve vnitřním i venkovním prostředí. Rozvaděč lze doplnit držákem, který umožňuje instalaci na sloup.

Maximální kapacita adaptérů je 12× SC simplex nebo 12× SC duplex nebo 12× LC duplex nebo 12× LC QUAD
2× kazeta KM4 pro uložení optických svárů
Možnost uložení PLC splitteru
2× PG průchodka pro vstupní kabel
24× Pryžová dělená průchodka 2× 1–3 mm pro výstupní patchcordy
Uzamykatelné dveře
Použití pro vlákna G652d i G657a,b