Nástěnný optický rozvaděč MTeH EASY

Nástěnný optický rozvaděč MTeH EASY
  • Nástěnný optický rozvaděč MTeH EASY
  • Nástěnný optický rozvaděč MTeH EASY
  • Nástěnný optický rozvaděč MTeH EASY
  • Nástěnný optický rozvaděč MTeH EASY
  • Nástěnný optický rozvaděč MTeH EASY
Fotogalerie
Vstupy / výstupy (množství × rozsah) 1× 3–10 mm
Průchodky (typ a množství použitých průchodek) 1× stupňovitá průchodka
Stupeň krytí IP20
Stupeň ochrany proti nárazu IK05
Stupeň samozhášivosti V2
Materiál ABS
Barva bílá RAL 9003
Rozměry (V × Š × H) 205 × 157 × 60 mm
Hmotnost 0,3 kg
Prostředí vnitřní
Počet svárů 1–12
13–24
25–48
Počet konektorů 1–12
13–24
Typ konektoru LC
SC
85AX.00/0000F Nástěnný optický rozvaděč MTeH EASY - Rezervový box
85AX.00/0002F Nástěnný optický rozvaděč MTeH EASY 24S/12C
85AX.00/0003F Nástěnný optický rozvaděč MTeH EASY 48S
Datasheet Více příslušenství v datasheetu

Nástěnný optický rozvaděč MTeH EASY je jednoduchý rozvaděč určený k instalaci uvnitř budov. Své uplatnění najde zejména v FTTH sítích. Rozvaděč se v základní verzi hodí k uložení před-konektorovaného kabelu nebo rezerv kabelů po záfuku a k následnému provaření až při potřebě připojení zákazníka. Také ho lze použít jako distribuční rozvaděč v menších objektech a nebo jako patrový rozvaděč.

  • Jednoduchá instalace
  • Široké příslušenství - najdete v produktovém listu níže
  • Hladké dno se zapuštěnými prvky
  • Uložení kabelové rezervy před připojením zákazníka
  • Možnost použití jako provařovací nebo konektorový rozvaděč
  • Dvě pozice pro konektorový panel
  • Kapacita až 6x SC duplex nebo LC quad
  • Stupňovitá průchodka  Ø 3-10mm pro vstup kabelu ze všech stran
  • Předlisované otvory ve dně pro vedení kabelů skrze zeď
  • Možnost instalace průchozího kabelu
  • Kazeta KM4  maximální kapacita 24 svárů (G.652d a G.657a,b)
  • 4x kazeta KM3 maximální kapacita 48 svárů (pouze G.657 a, b)
  • Možnost uložení PLC splitteru
  • IP 20