Fungování firmy přes léto '26
Vážení obchodní partneři,
S blížícím se létem vás chceme předem informovat o termínech naší celozávodní dovolené.
Celá firma bude uzavřena od 7. do 10. července 2026. V následujícím týdnu, od 13. do 17. července 2026, budeme fungovat v omezeném provozním režimu — to se týká rovněž logistiky a administrativy. Výroba bude odstavena po celé toto období.
Pokud zvažujete objednávku a nechcete čekat, doporučujeme kontaktovat nás co nejdříve. V opačném případě prosím počítejte s prodloužením standardních dodacích lhůt.
Děkujeme za vaše pochopení a přejeme vám příjemné léto!
S přátelským pozdravem,
Tým PLP Micos
| Vstupy / výstupy (množství × rozsah) | 4× 1,6–14 mm, 12× 1,6–10 mm |
| Průchodky (typ a množství použitých průchodek) | průchodka MAB |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Stupeň ochrany proti nárazu | IK08 |
| Materiál | PC / ASA |
| Barva | světle šedá RAL 7035 |
| Rozměry (V × Š × H) | 297,5 × 239 × 73 mm |
| Hmotnost | 1 kg |
| Prostředí | venkovní vnitřní |
| Počet svárů | 1–12 13–24 25–48 49–72 |
| Počet konektorů | 1–12 |
| Typ konektoru | LC SC |
Nástěnný optický rozvaděč MAB slouží k uložení až 60 svárů nebo pro ukončení až 12 vláken na SC/LC konektory v listovacím systému. Poskytuje možnost připojovat zákazníky třemi způsoby (předkonektorovanými drop kabely, svařováním nebo svařováním v účastnické kazetě se šesti oddělenými sekcemi). Rozvaděč lze vybavit vnitřním krytem chránící svařovací část. Součástí je integrovaný držák na sloup, je tedy vhodný jako přístupový bod pro závěsné GPON nebo 5G sítě.
Mohlo by vás také zajímat