Vážení zákazníci a obchodní partneři,

Rádi bychom vás informovali, že na začátku léta budeme mít firemní dovolenou.

Celá firma bude mít dovolenou od 4. 7. do 8. 7. 2022 a v období od 11. 7. do 15. 7. 2022 bude fungovat v omezeném režimu.

Výroba bude mít dovolenou od 4. 7. do 15. 7. 2022.

Děkujeme za pochopení.

Tým Micos Telcom

Nástěnný optický rozvaděč MAB

MAB 60S (60 svárů)
  • MAB 60S (60 svárů)
  • MAB (zavřený)
  • MAB 60S (60 svárů)
  • MAB 12/12 Trays cover (6× LC duplex a vnitřní kryt)
  • MAB bez kazet
  • MAB 12/12 Trays cover (6× SC duplex a vnitřní kryt)
  • MAB 12/12 Trays cover (6× SC duplex a odklopený vnitřní kryt)
  • MAB s účastnickou kazetou
  • Účastnická kazeta se šesti oddělenými sekcemi
  • Optická kazeta MAB
  • Držák kabelových rezerv pro MAB
Fotogalerie
Vstupy / výstupy (množství × rozsah) 4× 1,6–14 mm, 12× 1,6–10 mm
Průchodky (typ a množství použitých průchodek) průchodka MAB
Stupeň krytí IP54
Stupeň ochrany proti nárazu IK08
Materiál PC / ABS
Barva světle šedá RAL 7035
Rozměry (V × Š × H) 297,5 × 239 × 73 mm
Hmotnost 1 kg
Prostředí venkovní
vnitřní
Počet svárů 1–12
13–24
25–48
49–72
Počet konektorů 1–12
Typ konektoru LC
SC
85TZ.30/000XF MAB 60S
85TZ.31/000XF MAB 12/12 Trays cover
85TZ.29/000XF Držák kabelových rezerv pro MAB
496352 Účastnická kazeta se šesti oddělenými sekcemi
85T2.18/000X Optická kazeta MAB

Nástěnný optický rozvaděč MAB slouží k uložení až 60 svárů nebo pro ukončení až 12 vláken na SC/LC konektory v listovacím systému. Poskytuje možnost připojovat zákazníky třemi způsoby (předkonektorovanými drop kabely, svařováním nebo svařováním v účastnické kazetě se šesti oddělenými sekcemi). Rozvaděč lze vybavit vnitřním krytem chránící svařovací část. Součástí je integrovaný držák na sloup, je tedy vhodný jako přístupový bod pro závěsné GPON nebo 5G sítě.

  • Kapacita až 60 svárů
  • Kapacita až 12× SC konektor (pouze 24 svárů)
  • Kapacita až 12× LC konektor (pouze 48 svárů bez vnitřního krytu)
  • Management vláken s listovacím systémem
  • Možnost uložení PLC splitterů mimo kazety (2× small format 4 × 4 × 40 mm)
  • Možnost jedné účastnické kazety se šesti oddělenými sekcemi
  • Možnost vnitřního krytu chránící hlavní vlákna sítě
  • 4× vstup 1,6–14 mm
  • 12× vstup 1,6–10 mm
  • Možnost instalace průchozího (průběžného) kabelu
  • Integrovaný držák na sloup
  • Možnost držáku kabelových rezerv
  • Možnost zabezpečení víka šroubem
  • Vhodné pro závěsné sítě
  • Vhodné pro GPON a 5G sítě
  • Pro vlákna G.657A