URM LL 24C M Optický nástěnný rozvaděč

URM LL 24C M Optický nástěnný rozvaděč
  • URM LL 24C M Optický nástěnný rozvaděč
  • URM LL 24C M Optický nástěnný rozvaděč
Fotogalerie
Vstupy / výstupy (množství × rozsah) 2× 8–12 mm, 24× 1–3 mm
Průchodky (typ a množství použitých průchodek) 2× PG13.5, 12× gumová průchodka
Stupeň krytí IP54
Stupeň ochrany proti nárazu IK10
Sluneční záření (UV) ano
Stupeň samozhášivosti V0
Teplotní rozsah –40 °C / +70 °C
Materiál PC / ABS
Barva světle šedá RAL 7035
Rozměry (V × Š × H) 350 × 250 × 68 mm
Hmotnost 1,5 kg
85RR.05/0000F URM LL 24C M
Optický rozvaděč URM LL 24C M je určen k uložení max. 24 optických konektorů ve vnitřním i venkovním prostředí. Rozvaděč lze doplnit držákem, který umožňuje instalaci na sloup.
  • Maximální kapacita adaptérů je 12× LC duplex, 12× SC duplex nebo 24 SC simplex
  • 2× kazeta KM1 pro uložení optických svárů
  • Možnost uložení PLC splitteru
  • 2× PG 13,5 průchodka pro vstupní kabel
  • 12× Pryžová dělená průchodka 2× 1–3 mm pro výstupní patchcordy
  • Uzamykatelné dveře
  • Použití pro vlákna G652d i G657a,b