URM SL 12C Optický nástěnný rozváděč

URM SL 12C Optický nástěnný rozváděč
  • URM SL 12C Optický nástěnný rozváděč
  • URM SL 12C Optický nástěnný rozváděč
Fotogalerie
Vstupy / výstupy (množství × rozsah) 1× 5–8.5 mm, 12× 1–3 mm
Průchodky (typ a množství použitých průchodek) 1× PG9, 6× gumová průchodka
Stupeň krytí IP54
Stupeň ochrany proti nárazu IK10
Sluneční záření (UV) ano
Stupeň samozhášivosti V0
Teplotní rozsah –40 °C / +70 °C
Materiál PC / ABS
Barva světle šedá RAL 7035
Rozměry (V × Š × H) 216 × 154 × 68 mm
Hmotnost 0,8 kg
Prostředí venkovní
vnitřní
Počet svárů 1–12
Počet konektorů 1–12
Typ konektoru LC
85RP.00/0000F URM SL 12C
85RP.00/LDA0F URM SL 12C, 6× adapter LCD/APC
85RP.00/LDAPF URM SL 12C, 6× adapter LCD/APC, 12× pigtail LC/APC
85RP.00/LDU0F URM SL 12C, 6× adapter LCD/UPC
85RP.00/LDUPF URM SL 12C, 6× adapter LCD/UPC, 12× pigtail LC/UPC

Optický rozvaděč URM SL 12C je určen k uložení max. 12 optických konektorů ve vnitřním i venkovním prostředí. Rozvaděč lze doplnit držákem, který umožňuje instalaci na sloup.

  • Maximální kapacita 12× LC (plastový držák) nebo možnosti instalace hliníkového adaptérového držáku pro 12× SC simplex
  • Integrovaný vláknový management + 1× kazeta KM3 pro uložení optických svárů
  • 1× PG průchodka pro vstupní kabel
  • 6× Pryžová dělená průchodka 2× 1–3 mm
  • Použití pouze pro vlákna G657 a, b
  • Uzamykatelné dveře